
Моторная лодка BARK BT-330 с настилом слань-книга Барк ВТ-330 под мотор четырехместная из ПВХ
- В наличии
- Код: bt330 книжка
22 663 ₴
+380 (95) 806-74-17
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надувная моторная лодка ПВХ BARK BT-330 с настилом слань-книга Барк ВТ-330 под мотор четырехместная Надувний човен ПВХ BARK BT-330 з настилом слань-книжка.
Наш магазин - ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР заводу BARK! Відправка човни зі складу виробника! Гарантія 36 місяців
Відмінна чотиримісна надувний моторний човен має відносно невелику вагу для своїх габаритів. Досить простора для трьох або чотирьох осіб. Призначена водойм із прісною або морською водою. Універсальна в застосуванні підходить для риболовлі, полювання, дайвінгу та водного туризму.r>
Виготовлена надувний човен з дотриманням всіх Гостів і стандартів із спеціальної човнової тканини - п'ятишаровий армований ПВХ виробництва Німеччини, його міцності цілком достатньо щоб уникнути невеликих проколів і пошкоджень. Конструкція передбачає три герметичних відсіку, ізольованих між собою. Таким чином при проколі порізі або одного з них залишиться на плаву.
Легко поміщається в багажник або салон автомобіля, збірка і розбирання не займає багато часу. У човен можна встановити двигун тент або намет.
Основні особливості моделі Bark ВТ-330K:
Довжина – 3,30 м, Ширина – 1,60 м, Діаметр борту – 0,40 м, Вантажопідйомність – 450кг.
Щільність тканини (борт/днище) – 1100/1100г/м2.
Модель Барк ВТ-330К укомплектована нетонущими алюмінієвими розбірними веслами (поворотно-похилі кочети).
Сидінь в човні Барк ВТ-330К два, одне пересувне та стаціонарне, виготовлені з вологостійкої фанери і кріпиться на спеціальні рейки, розташовані по бортах, що дозволяє його регулювати вперед, назад.
Спеціальні бортові кріплення – ручки для перенесення, якірна канавка, рятувальний леєр (скручений по бортах трос, дає можливість схопитися за човен при падінні у воду).
Настил (палуба) – пол-книжка (суцільний настил побудований повністю по всій площі човни, виготовлений з вологостійкої фанери, покритий антиковзаючим покриттям).
Вбудований транець – кріплення під мотор, дає можливість встановити човновий мотор.
Привальний брус – прогумований канат, встановлений по периметру човна і служить для захисту бортів від стирання.
Водоотбойник – смуга-козирок йде уздовж борта човна, захищає пасажирів і речі від забрызгивания.
Базовий колір - зелений;
Укомплектована в сумку спортивного вигляду і повністю готова до експлуатації.
Переваги човнів BARK:
100% Висока якість - стійкість до впливу уф-променів, солоної води і механічних пошкоджень; Довговічні і зносостійкі при правильному догляді прослужать більше 10 років; 36 місяців гарантії, європейський сертифікат якості; Широка популярність як в Україні, так і за кордоном; Контроль якості - тестування кожної човни протягом 3-х діб після виготовлення;
Поворотно похилі кочети - подошва уключины изготовлена из морозостойкого ПВХ; Карданное соединение изготовлено из высокопрочного пластика; Металлический стержень с фиксатором для резьбового соединения; Прочные и стойкие к большим нагрузкам;
Специальные бортовые крепления - кормовые ручки для переноски лодки; Буксировочные кольца; Держатель для весла; Спасательный леер – скрученный трос по бортам лодки дает возможность схватится за лодку при падении в воду, еще применяются для фиксации дополнительных приспособлений;
Приподнятая носовая часть - обеспечивает легкий ход лодки при волне и ветре; Дает возможность максимально близко подойти к береговой линии; Улучшенные ходовые качества при передвижении по камышу, рогозу и т.д; Сконструирована таким образом, чтобы сократить до минимума сопротивление воды; Улучшает быстроходность, маневренность и управляемость лодки;
Эргономичные клапана - два режима наполнения клапана! Режим наполнения – клапан закрыт; Режим спуска – клапан открыт; Так же с их помощью можно регулировать давление в баллонах;
Надувная лодка БАРК ВТ-330 - это отличное соотношение цена/качество! Надувная моторная лодка ПВХ BARK BT-330 с настилом слань-книга Барк ВТ-330 под мотор четырехместная
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bark |
| Страна производитель | Украина |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Киль | Надувной |
| Kоличество гермоотсеков | 3 |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Пассажировместимость | 4 |
| Тип дна | Фанерный пайол-книжка без стрингеров |
| Транец | Встроенный |
| Весла | |
| Весла | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41 кг |
| Грузоподъемность | 430 кг |
| Гарантийный срок | 36 міс мес |
| Длина | 330 см |
| Довжина човна | 330 |
| Диаметр баллона | 40 см |
| Общий вес | 41 кг |
| Комплектация | човен ПВХ, сумка пакувальна, настил дніщевої, 2 фанерних сидіння, 2 весла, ножний насос, ремкомплект, інструкція з експлуатації з гарантійним таллоном |
| Количество сидячих мест | 4 шт |
| Максимальная мощность мотора | 15 л. с. |
| Особенности | з мотором до 13 л. с. не вимагає реєстрації |
| Рекомендуемая мощность мотора | 15 л. с. |
| Состояние | Нове |
| Тип | Мотоная |
| Тип сиденья | заднє пересувне, переднє стаціонарне |
| Ширина | 160 см |
| Плотность днища | 1100 г/м2 |
| Плотность материала | 950 г/м2 |
- Цена: 22 663 ₴
